Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozása és statisztikai adatok gyűjtése érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
Közérdekű adatok
U13-as futsalosaink 4:2 arányú vereséget szenvedtek a PEAC gárdája ellen, csapatunk trénere, Agócs Attila azonban rendkívül elégedett volt csapatunk játékával és hozzáállásával egyaránt.
“Hétfőn a csoport kiemelkedő csapata a PEAC gárdája várt ránk. Az esélytelenek nyugalmával készülhettünk, de igyekeztem tűzbe hozni a gyerekeinket, ami sikerült is, nem is akármennyire. Az első pillanattól kezdve hallatlan odaadással és fegyelmezettséggel vetették bele magukat a mérkőzésbe. Minden egyes labdáért, pozícióért megküzdöttek alaposan meglepték az egyébként szemet gyönyörködtetően játszó egyetemistákat. Az első helyzet, kapuralövés is a mienk volt, abszolút partiban voltunk a pécsiekkel. A félidő utolsó két percében két rövidzárlatunkat gólokkal büntette az ellenfél, de így is elégedetten mehettünk pihenni. A szünet után folytatódott a remek teljesítmény, Maisch Levi első félidei parádéja után Weiszenburger Bence is remekül szállt be a kapuba és mivel lelkesedésünk nem csökkent ezt a játékrészt dontetlenre “hoztuk”, miután Hock Marci és Illés Valti parádés egyéni teljesítményei után Czékmány Ármin is betalált. Nagyon elégedett vagyok a látottakkal, óriási dicséret a CSAPAT minden tagjának és velük együtt emelem meg a kalapom a PEAC tudatos és látványos játéka és sportszerű hozzáállásuk előtt. Köszönjük a Szülők biztatását!”