SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!

SIMA VERESÉG A FERENCVÁROS OTTHONÁBAN!

2021. március 8. Majosi SE
Az első félidő vállalható volt, a második viszont teljes összeomlást eredményezett.

FERENCVÁROSI TC II. - MAJOSI SE 8 - 0 (2-0)
Gólszerzők: Molnár (11), Mazzonetto (32), Pócsik (46), Katona (52), Redzic (54), Szabó (77), Leandro (80, 82)

Genzler – Széles, Bognár, Kugli, Loch (67 Szeiler) – Nagy Zs., Nagy N. (67 Kovács G.), Pál A. , Hock - Simó (62 Vituska), Pál M.
Edző: Tihanyvári László.

A 11. percben megítélt jogos bünető révén sajnos hamar vezetéshez jutott a fővárosi egyesület, így a folytatásban már nyugodtabban játszhattak Máté Csaba tanítványai. A gólt követően a Fradi birtokolta többet a labdát, de a mieink 5 szögletet is elvégezhettek, Nagy Norbert tekerései - a szél segítségével - könnyen az ellenfél kapujában köthettek volna ki. A 32. percben sajnos könnyelműen elszórtunk egy labdát a védelemben, amit kíméletlenül megbüntettek, 2-0-ra alakítva az állást. Simó Csongor tizenhatoson kívülről leadott nyesése sajnos elkerülte a Ferencváros kapuját, így a szünetre megmaradt a kétgólos hátrány. 2-0

A félidőt követően sajnos az öltözőben maradtunk, 9 perc alatt hármat rámoltak a zöld-fehérek, ami teljes összeomlást eredményezett részünkről. Ebből a horrorba illő periódusból Nagy Zsolt ziccerét érdemes kiemelni, amit háromgólos hátránynál sajnos kapu mellé lőtt. 5-0

Az utolsó 35 percben talán érdemesebb lett volna a további bekapott gólok elkerülésére törekedni, de a mieink megpróbáltak kezdeményezni és gólt szerezni. Ennek eredményeképp óriási üres területek tátongtak a védelmi vonalunk mögött, a Fradi kontrái rendre életveszélyesek voltak, sokszor kiszolgáltatott helyzetbe hozva Genzler Gellért kapust. A Ferencváros további három góllal bűntette őszinte játékunkat. 8-0

Jövő héten a Paksi FC II.-t látjuk vendégül, továbbra is hajrá Majosi Sportegyesület