Majosi SE – Bölcskei SE 2–2 (2–0)
Majos, V: Hartung V. (Verbászi P., Tinnyei Zs.).
Majos: Czebei – Széls B., Ledneczki, Bognár S., Petrovics – Pál A., Nagy N., Simó (Sümegi B., 86.), Hock – Lizák P. (Keczeli, 71.), Pál M. Edző: Kardos Ernő.
Bölcske: Cseri – Rodenbücher T. (Parádi, 60.), Kiss P., Nagy I., Fenyősi, Horváth M. – ifj. Süvöltős J. (Farsang P., 77.), Kovács E., Benke, Szili I. (Varga T., 92.) – Bezerédi. Edző: Barics Péter.
Gól: Lizák P. (14., 11-esből), Simó (17.), illetve Nagy I. (63., 11-esből), Bognár S. (80., öngól).
Kiállítva: Bezerédi (86.)
Kifejezetten jól indult a mérkőzés, Lizák tizenegyesből szerzett vezetést a 14. percben, három perc múlva pedig Simó lőtte ki a bal felső sarkot egy szépen lekészített passzt követően a tizenhatos vonaláról. 2-0
A folytatásban kiegyenlített játék folyt, a vezetésünk nem forgott veszélyben az első félidő során.
A második játékrészben már inkább a Bölcske dominált, tulajdonképpen megérdemelten szereztek két gólt, így három vereség után sikerült pontot rabolniuk idegenben.
2-2
Kifejezetten jó iramú, harcos mérkőzést láthattunk, ahol mindkét fél játékába sok hiba csúszott. A második félidőre erősen visszaestünk, a támadásépítéseinket a hosszú labdákra alapoztuk, mezőnyben nem tudtuk kontrollálni, megtartani a játékszert. Összességében igazságos döntetlen született.