GÓLGAZDAG FORDULATOS MÉRKŐZÉSEN HAZAI GYŐZELEM!

2021. április 6. Bonyhád-Börzsöny SE
Bonyhád-Börzsöny SE IFI-Mórágyi SE IFI 5-3 (2-2)
Bonyhád-Börzsöny, zárt kapu, v: Horváth T., Kövesdi M.
gól: Takács A. (22., 45.), Bece T. (68.), Feiszthammer Á. (57.), Gáspár B. (71.) ill. Zele B. (34.), Grassy D. (44.), Komiáti L. (84.)
BBSE: Lovász B.- Kurucz A. (Laczkó, 51.), Gáspár B., Krájer, Ullein - Feiszthammer Á., Dávid M., Sárközi Z., Heller (Zsidi, 46.) - Takács A., Bece T., edzők: Eckert Péter, Rafai Márk
Mórágy: Komiáti K. - Tóth T., Decsák M., Grassy D., Janicsek T. - Biró D., Farkas L., Zele B., Komiáti L. - Márton P., Nagy Sz.
Az első húsz perc után, gólnélküli állásnál nem úgy tünt, hogy sok találat lesz a találkozón, de felpörögtek az események. Takács Adrián lépett ki szépen a védők között és szerzett vezetést együttesünk számára a 22. percben (1-0), majd bő 10 percre rá, némileg váratlanul egyenlített a vendégcsapat, egy félpályáról elvégzett szabadrúgást tolt meg a szél és kötött ki a labda kapunkban (1-1). A félidő hajrájában egy felesleges szabálytalanság után rúghatott büntetőt Grassy és előnybe került a Mórágy (1-2), Takács viszont még a szünet előtt meglőtte második gólját, amellyel egyenlített (2-2). Fordulás után, immár "hátszéllel" támadhatott csapatunk és az 57. percben Feiszthammer Ákos volt kellően higgadt a kapu előtt, ismét előnybe kerültünk (3-2). A 68. percben Bece Tibor lőtt határozottan szabadrúgásból a kapuba (4-2), majd Gáspár Bálint adta vissza a hátszeles szabadrúgás gólt távolról (5-2), mellyel lényegében el is dőlt a meccs. A végén még szépítettek a mórágyiak (5-3), de összességében megérdemelten tartották otthon a pontokat fiataljaink a fordulatokban és gólokban gazdag találkozón.
Fotó: Bölcsföldi Zoltán