SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!Bonyhádi Termálfürdő

EGY REMI, EGY GYŐZELEM

2020. július 30.
BVLC: Pécsváradon vendégszerepelt felnőtt csapatunk ahol a házigazda mellett a szintén megyei I. osztályú Boda gárdájával mérkőztünk meg 45-45 perc erejéig. A Spartacus elleni összecsapás 8. percében Hambuch Milán találatával szereztük meg a vezetést amit a hazaiak 5 perccel később egy szabadrúgás után kiegyenlítettek. A második összecsapásunkon a kimaradt helyzeteink megbosszulták magukat, előnyhöz jutott Varga Balázs csapata, viszont a végjátékban Ágics Péter büntetőjével egalizáltunk, majd a 45. percben Csigi Ádám találatával a magunk javára fordítottuk az összecsapást.
A mai napon a Farkas M. (Siklósi) - Jerabek, Preininger, Szlama, Guzorán (Götz) - Ágics, Sásdi B. - Kiss D., Pap R., Hambuch - Csigi összeállításban lépett pályára csapatunk.