SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!

CSIGI ÁDÁM AZ ŐSZ GÓLKIRÁLYA

BVLC: A nyár folyamán a jelenleg még mindössze csak 22 éves Csigi Ádám azzal a nem titkolt szándékkal érkezett csapatunkhoz, hogy vérbeli befejező csatárként nagyot lendítsen felnőtt gárdánk támadójátékát. Természetesen a társak hathatós közreműködésének is köszönhetően ez sikerült neki, hiszen a bajnokságban és a megyei Magyar Kupában is Ő bizonyult a Bonyhád VLC és egyben a megye legeredményesebbnek játékosának.
Az ősz folyamán összesen 1579 percet töltött a pályán Ádám, ez mérkőzésenként átlagban 87,7 perc; gyakorlatilag a pályán töltötte a félszezont. Ezen összecsapások alatt 27 alkalommal volt eredményes; 14 bajnokin 21, míg 4 Magyar Kupa mérkőzésen hat alkalommal. Megyei első osztályú mérkőzésen kétszer is négy találatig jutott, a Dombóvár és a Kakasd ellen 4-4 alkalommal zörgette meg a kapusok hálóját. A statisztikák alapján kedvenc ellenfele a Kakasdi SE, hiszen az ősszel lejátszott három összecsapáson nyolcszor is bevette a zöld-fehérek kapuját.
Bízunk a hasonló tavaszi folytatásban...