SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!

ELSŐ PILLANATTÓL KEZDVE ÖRÖMJÁTÉK, REMEK CSAPATMUNKA

2021. április 1. Atomerőmű KSE Bonyhád
TISZAÚJVÁROSI PHOENIX KK U20 – KNIPL KFT. BONYHÁDI KSE U20 50-99 (6-23, 19-28, 16-16, 9-32)
Rutkai Péter: A tabellán elfoglalt helyezések szempontjából lényegtelen találkozóra utaztunk Tiszaújvárosba a sereghajtóhoz a záró fordulóra. Viszont minket fűtött a revans, mivel a hazaiak eddigi egyetlen győzelmüket éppen ellenünk szerezték Bonyhádon egy hosszabbításos mérkőzésen. Mindkét csapat messze nem teljes kerettel állt ki erre a meccsre, úgyhogy nehéz volt megjósolni, hogy mi fog történni, főleg annak a fényében, hogy nálunk ez volt a srácok 8. meccse 11 nap alatt, úgyhogy az ellenfél mellett a fáradtsággal és így saját magukkal is meg kellett küzdeniük!!!
Ennek ellenére hozták az elmúlt fordulók jó formáját a fiatalok és az első pillanattól kezdve örömjátékot bemutatva, magabiztosan hozták a mérkőzést a szűk rotáció ellenére is. Egymást múlták felül a srácok mind védekező, mind támadó oldalon, szép csapatjátékot bemutatva. Bizonyítja ezt a csapat szinten bemutatott 23 szerzett labda, 26 gólpassz és 17 támadó pattanó. A sok jó teljesítmény közül is kiemelkedett Sáfrán Botond egy izmos dupla-duplával (25/6 pont, 23 lepattanó, 54 VAL, 28 perc alatt), de mindenki hozzátette a magáét ehhez a teljesen megérdemelt győzelemhez! Gratulálok a csapatomnak és emelem a kalapom előttük, mert ismét csak nagy szívvel játszottak.