SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!

CSAK MEGSZORÍTANI SIKERÜLT A BÁTASZÉKET!

Csapatunk igazán feltüzelt állapotban várta a tegnapi, bátaszéki összecsapást; egy 100%-os mutatóval rendelkező, még gólt sem kapó ellenfél mindig plusz motivációt jelent.
A találkozó azonban rémálomszerűen indult, a 10. percben Szőts Attila és Aladics Dániel birkózott a 16-osunkon belül, Kiss Gergely játékvezető büntetőt ítélt a BSE javára védőnket pedig kiállította. A 11-est Faller András magabiztosan értékesítette, de a forgatókönyv nem a megszokottak szerint alakult. Csapatunk ember és gólhátránya ellenére a hátralévő 80 percben egyenrangú partnere volt a kék-fehéreknek, a második félidőben pedig egy 9 percen át tartó sorminta alakult ki: BVLC találat Pap Roland révén az 56. percben, majd bátaszéki büntető három perc múlva - Csigi Ádám ismét egalizált a 63. percben, majd bátaszéki büntető két perc múlva. Sajnos az újabb egyenlítés nem sikerült, sőt a 80. percben egy lecsorgó után Gábor Gergő bebiztosította a hazaiak újabb sikerét.
Bár a pontszerzés nem sikerült a tegnapi napon, minden pályára lépő játékosunkat dicséret, hiszen emberhátrányban is kiváló futballal rukkoltunk elő riválisunkkal szemben.
Bátaszéki SE–Bonyhád VLC 4–2 (1–0)
Bátaszék, V: Kiss G. (Verbászi P., Szabó P.).
BSE: Klézl – Acsádi R., Dobra, Calka N., Kertész J. – Baladin, Héhn F. (Dienes G., a szünetben), Faller (Tóth T., 56.), Gábor G. (Acsádi D., 93.), Lerch M. – Aladics (Farkas A., 83.)
Vezetőedző: Szőcs Lázár
Bonyhád: Siklósi – Szász D. (Guzorán P., 77.), Szlama (Győrfi D., 92.), Szőts A., Preininger – Jerabek, Sásdi B., Pap R., Ágics (Sásdi A., 84.), Pfaff – Csigi Á.
Játékos-edző: Máté Róbert.
Gól: Gábor G. (59., 65., 80.), Faller (13.), illetve Pap R. (56.), Csigi Á. (63.)
A forduló további eredményei: Tamási 2009 FC - Teveli MSE 2:0, Gerjeni SK - Bölcskei SE 2:1, Dunaföldvár FC - Dombóvári FC 0:1 Kevesebb jelenjen meg