Majosi SE - Bonyhád-Börzsöny SE 1-3 (0-1)
v: Álló T., Kiss G.
Majosi SE: Mányák A. - Sántha Á., Réti, Győri M., Kiss O., edző: Hegedűs Péter
BBSE: Iváncsics D. - Feiszthammer Á., Ullein, Tamás Á., Gáspár B., Zsidi, Horváth B., Takács A., edző: Rafai Márk
gól: Győri M. ill. Ullein, Takács A., Tamás Á.
Nagy lendülettel kezdte együttesünk a találkozót és mezőnyfölényt tudott kiharcolni, mely után jöttek is sorban a helyzetek, de vagy játékosaink választottak rossz megoldást a befejezésnél, vagy a nagyon jó napot kifogó Mányák védett szépen. Utóbbi elmondható a másik oldalon Iváncsicsról is, a kósza majosi akciók végén is zárva volt az út a kapuba. Így közel negyed órát kellett várni az első gólra, Ullein lövésével szemben már bravúrt bravúrra halmozó Mányák is tehetetlen volt (0-1). Ekkor nem gondolhattuk, hogy újabb negyedórát kell várni majd a következő gólra. A játék képe alapján arra pedig végképp nem, hogy Győri találatával egyenlít a Majos (1-1). A helyzetek sokaságát puskázták el játékosaink, félő volt, hogy a foci nagy igazsága bekövetkezik. Tamás Ádám azonban újra vezére volt a kék-fehér gárdának, előbb Takács Adriánnak adott kihagyhatatlan passzt miután végigszlalomozott a védőkön (1-2), majd góljával le is zárta a meccset (1-3). Együttesünk megérdemelt gyűjtötte be a pontokat a városi derbin, bár majdnem ráfizetett a kihagyott helyzetekre.
Fotó: Bölcsföldi Zoltán