TAKÁCS ADRIÁN VOLT A MÉRLEG NYELVE!

2021. szeptember 21. Bonyhád-Börzsöny SE
Kisdorogi FC IFI - Bonyhád-Börzsöny SE IFI 1-6 (1-1)
Kisdorog, v: Brettner D., Szigeti I.
gól: Miklós R. (40.) ill. Takács A. (12., 53., 72., 89.), Feiszthammer Á. (88.), Laczkó (91.)
Kisdorog: Bence M. - Schiller Z. (Mathesz K., 51.), Horváth B., Barkóczi, Kovács A. - Krämer, Varga B., Stölkler B., Beréti G. (Szegi, 74.) - Schiller P., Miklós R.
BBSE: Borbandi - Dávid M., Gáspár B., Feiszthammer Á. - Zsidi, Sárközi Z., Illés G., Mészáros P. - Méhész, Takács A., Laczkó, edző: Rafai Márk
Ifjúsági együttesünk az igen fiatal átlagéletkorú kisdorogiak ellen jól kezdte a találkozót és szűk negyedóra után vezetett is Takács Adrián átlövésével (0-1). A folytatásban is mezőnyfölényben játszottunk, de támadásainkba nagyon sok pontatlanság csúszott, így nem sikerült újabb gólt szerezni és ahogy lenni szokott, lőtek helyette a hazaiak egy kiugratásból a félidő hajrájában (1-1). A szünet után pár perccel ismét Takács Adrián révén jutottunk előnyhöz (1-2), majd újra gólcsend, amely alatt egyre bátrabb támadásokat vezetett a Kisdorog is, olykor közel járva az egyenlítéshez. A 72. percben Takács újra betalált (1-3), amely kissé megtörte a hazaiakat, akik kitámadtak a hajrára, így persze teljesen szétszakadt a pálya és rendre létszámfölényes kontrákat vezethettünk. Az utolsó percekben előbb Feiszthammer Ákos lőtt szép gólt (1-4), majd Takács Adrián szerezte meg immár negyedik gólját a találkozón (1-5), végül Laczkó Zsolt pókhálózta ki a hosszú felső sarkot szabadrúgásból (1-6). Csapatunk végig mezőnyfölényben játszott a mérkőzésen, de a lelkes kisdorogiak nagyon megnehezítették a dolgát, a fiatal hazaiakból jó kis csapat lehet idővel.
Fotó: Bölcsföldi Zoltán