Bonyhád-Börzsöny SE-Kisdorogi FC 6-0 (3-0)
v: Szappanyos Sz. (Petrovics I., Kovalcsik Z.)
BBSE: Schleinig - Loósz (Baranyi, 68.), László L., Sebestyén T., Kőrösi - Mathész (Pechár, 64.), Hosnyánszki Zs. (Rafai, 74.), Máté N., Sebestyén G. - Szentes M., Sebestyén N., játékos-edző: Hosnyánszki Zsolt
Kisdorog: Kiss A. – Csöglei, Horváth G., Pálinkás N. (Palkó Márk, 60.), Kadosa - Hegedűs Cs. (Miszler, 74.), Dézsi, Palkó Máté ,Varga A. – Páli, Józsi, Edző: Brunner Attila.
gól: Sebestyén N. (15., 90.), Rafai (80., 82.), Máté N. (27.), Sebestyén G. (42.)
A kezdés után rögtön támadólag lépett fel csapatunk, de nehezen tudta feltörni a jól megszervezett vendég védelmet. Majd pont az addig jól záró védelem hibázott, egy rossz passz után Sebestyén Norbert lépett ki és lőtt a kapus mellett a hálóba (1-0). Újabb negyedóra után Máté Norbert érkezett egy beadásra és szépen bolintott a kapuba (2-0). A vendégek igyekeztek szépíteni, de a hazai kontrákban továbbra is több veszély volt, amit többször is csak szabálytalanul tudtak megállítani a védők. Egy ilyen szituációból jutott együttesünk büntetőhöz a félidő hajrájában, Sebestyén Gábort akasztották a büntetőterületen belül, aki aztán értékesítette is tizenegyest (3-0). A fordulás után kicsit alább hagyott a hazai lendület, de a kisdorogi támadásokban sem volt elég erő, tegyük hozzá, ezen a napon remekül zárt a börzsönyi védelem. A hajrában aztán a hazai cserék frissességet is hoztak és Rafai két perc alatt duplázott (5-0), majd Sebestyén Norbert sem szeretett volna lemaradni tőle, így ő is meglőtte második gólját a találkozón (6-0). Összességében egy jól szervezett ellenfelet győzött le csapatunk magabiztosan, köszönhetően leginkább annak, hogy a mai napon nem nagyon volt gyenge pontja együttesünknek.