Nagymányoki SE IFI - Bonyhád-Börzsöny SE IFI 0-4 (0-1)
Nagymányok: Hideg - Jakab L., Sebestyén J., Miksai D., Horváth Z. - Szűcs Zs., Köő B. (Miksai R., 58.), Bernáth, Rupa Zs. - Heller, Sereg, edző: Borbély Sándor
BBSE: Laczkó - Ullein (Kocsis L., 67.), Gáspár B., Zsidi - Lovász L., Váncsa, Illés G., Takács A., Molnár M. - Sőregi, Mészáros P. (Patócs, 53.), edzők: Csobot Zoltán, Rafai Márk, Bölcsföldi Zoltán
gól: Takács A. (8., 74., 76.), Gáspár B. (52.)
kiállítva: Rupa Zs. (44.)
A sikeres hazai rajt után Nagymányokon is a három pont begyűjtése volt ifjúsági együttesünk célja és fiataljaink ennek szellemében az első perctől kezdve magukhoz ragadták az irányítást. A mezőnyfölénynek viszonylag gyorsan meglett az eredménye, Takács Adrián fejesével már a 8. percben előnybe kerültünk (0-1). A folytatásban is együttesünk támadott többet, de sok volt a bosszantó hiba és pontatlan befejezés, miközben a hazaiak is veszélyes kontrákat vezettek, olykor közel álltak az egyenlítéshez. A félidő végén Rupa Zsolt vesztette el a fejét, a játékvezető piros lappal jutalmazta a nem éppen focipályára való alakítását, egyúttal nagyon nehéz helyzetbe hozta saját csapatát. A szünet után ugyanis szinte már csak egy csapat volt a pályán, emberelőnyben lényegében a különbség volt kérdéses. Gáspár Bálint szinte a félpályáról lőtt hatalmas szabadrúgásgólt (0-2), majd Takács Adrián két percen belül duplázott, mellyel ezúttal is mesterhármasig jutott (0-4). Ifjúsági csapatunk ismét igen fegyelmezetten, igazi csapatként játszott és ha a pontosságon van is még mit csiszolni, összességében magabiztos győzelmet aratott.
Fotó: Bölcsföldi Zoltán