Bonyhád-Börzsöny SE-Dunakömlődi SE 10-0 (3-0)
Bonyhád-Börzsöny, 100 néző, v: Pekoli D. (Maczik M., Hauck Á.)
BBSE: Ladányi - Baranyi, Fazekas T. (Krájer, 69.), Máté N., Guzorán P. - Bogos B., Tóth R., Bajkai (Töttős, 77.) - Bece T., Kósa E. (Ettig, 87.), Buzás T. (Csobot P., 69.), játékos-edző: Töttős László
Dunakömlőd: Nagy N. - Berta E. (Lénárt, 46.), Takács M., Portikhegyi, Bencze I. - Csikós F. (Strasszer, 70.), Kapitány, Dévényi, Darnai (Poroszkai, 46.), Halák (Józsa, 46.) - Szlucska, edzők: Somogyi József, Szabó István
gól: Kósa E. (18., 27., 64., 74., 80., 84.), Bece T. (35.), Bajkai (61.), Máté N. (67.), Ettig (88.)
Mezőnyfölényben kezdtük a mérkőzést, de az első negyedórában nem sikerült mattolni a szervezett vendégvédelmet és az amúgy az egész mérkőzésen jól védő Nagy Norbert kapust. A 18. percben aztán Kósa Edmond bombájával szemben már ő is tehetetlen volt (1-0). A 27. percben Máté Norberttel szemben követtek el teljesen felesleges szabálytallanságot a tizenhatoson belül, a büntetőt pedig Kósa értékesítette (2-0). A 35. percben Bece érkezett jól a kapu elé és növelte előnyünket (3-0), kialakítva ezzel a félidei állást. A fordulás után ismét bő negyed órát kellett várni az első gólra, Bajkai maradt üresen a kapu előtt és nem is hibázott (4-0). Az újabb gól teljesen megtörte a vendégek lelkesedését, immár az addig viszonylag szervezett védekezésük is szétesett, amit az amúgy is nagy lelkesedéssel és jól játszó együttesünk ki is használt. Kósa Edmond tarthatatlan volt, lőtt, átemelt, bepasszolt, végül mesterhatosig jutott, de Máté Norbert is nagy löketet zúdított a hálóba, végül Ettig László számolt rá a vendégekre a 10. góllal. Csapatunk ezúttal nagyon jó napot fogott ki, az eleve tartalékos vendégek pedig a negyedik gól után lényegében feladták a csatát.