2021. október 6. Bonyhád-Börzsöny SE
Bonyhád-Börzsöny SE - Teveli Medosz SE 5-2 (3-2)
BBSE: Borbandi - Feiszthammer Á., Gáspár B., Illés G., Ullein, Figura, Horváth B., Takács A., Zsidi, edző: Rafai Márk
Tevel: Braun - Sárközi M., Teninger, Sárközi A., Biszak Sz., Sárközi F., edző: Simon József
gól: Feiszthammer Á. (18., 39.), Illés G. (15.), Borbandi (19.), Ullein (36.) ill. Sárközi M. (8., 11.)
Óriási börzsönyi helyzetekkel indult a találkozó, de kimaradtak és ahogy lenni szokott az ellenfél talált be, sőt Sárközi Márió rövid időn belül duplázni tudott (0-2). Csapatunknak némi időbe telt amíg magához tért a sokkból, Illés Gábor találata a 15. percben viszont lendületet adott játékosainknak a félidő hajrájára (1-2). A szünet előtt Feiszthammer Ákos előbb gólt lőtt (2-2), majd büntetőt harcolt ki a kissé megzavarodó teveliekkel szemben, melyet Borbandi értékesített (3-2). A fordulás után Borbandi a kapuban jeleskedett, igaz a másik oldalon Braun is jól állta a sarat, így sokáig maradt az egygólos különbség. A mérkőzés végére kinyíltak a vendégek az egyenlítés reményében, melyet előbb Ullein, majd Feiszthammer révén is sikerült kihasználni kontrából (5-2). Csapatunk nagy küzdelemben gyűjtötte be a három pontot a bajnoki rajton.
Fotó: Bölcsföldi Zoltán