Bonyhád-Börzsöny SE IFI - ASE Paks IFI 0-1 (0-0)
Bonyhád-Börzsöny, v: Tóth T., Kiss G.
BBSE: Borbandi - Laczkó, Gáspár B., Ullein, Hollósi - Méhész (Patócs, 83.), Váncsa, Illés G., Molnár M. - Lovász L., Takács A., edző: Csobot Zoltán
ASE Paks: Nagy Sz. - Száraz (Horváth Cs., 59.), Aradi B., Nős, Nikl Á. - Prantner G., Farkas A. (Bárányos, 46.), Samu, Németh Á. - Landauer (László Z., 83.), Nikl P., edző: Szakács Viktor
gól: Nikl P. (63.)
Nehéz feladat várt fiataljanikra, hiszen az előző utánpótlás-bajnokságot veretlenül megnyerő és a jelenlegit százszázalékos mérleggel vezető ASE Paks érkezett ellenfélként. Az első félidőben a szél támogatását is élvező paksiak játszottak mezőnyfölényben, de a nagy akarással és szevezetten játszó csapatunk remekül védekezett, így nagyon kevés lehetőség adódott előttük. Az ellentámadások nem voltak igazán hatékonyak, a vendégek pedig nem tudtak élni a helyzeteikkel, így gól nélkül mehettek pihenni a felek. A második félidőben immár hátszéllel a támadásainkban is több veszély volt, kiegyenlítetebb lett a játék, ezért is volt bosszantó, hogy egy ASE szöglet után a 63. percben Nikl Patrik maradt üresen az ötösön és közelről nem is hibázott (0-1). A folytatásban csapatunk sokat tett az egyenlítésért, mezőnyfölényt harcolt ki és megvoltak a helyzetei is. Ullein kétszer tisztán fejelhetett a kapu előterében, Laczkó tizenhatos vonal előtti szabadrúgása éppen kapu mellé ment, Molnár Márk pedig sokat várt a lövéssel ordító helyzetben, így odaértek a védők. Egy-egy távoli próbálkozásunkat pedig védte a végig magabiztos Nagy Szilveszter. Összességében nagyot küzdött és a döntetlent megérdemelte volna együttesünk a helyzetek alapján, de végül a listavezető ezúttal is begyűjtötte a három pontot.