2021. május 19. Bonyhád-Börzsöny SE
Élt sportszerűségünkkel és nyert az Őcsény
Bonyhád-Börzsöny SE IFI-Őcsény SK IFI 3-6 (1-2)
Bonyhád-Börzsöny, v: Domokos L.
gól: Bece T. (59., 73.), Takács A. (19.) ill. Orsós M. (34., 62., 64.), Horváth F. (32., 57.), Tóth H. (75.)
BBSE IFI: Lovász B.- Feiszthammer Á. (Figura, 56.), Gáspár B., Sárközi Z., Ullein (Zsidi, 66.) - Váncsa (Laczkó, 46.), Dávid M. (Lovász L., 56.), Horváth B. (Heller, 46.), Illés G. (Haraszti, 66.) - Takács A. (Kacsándi, 66.), Bece T., edzők: Eckert Péter, Rafai Márk, Töttős László
Őcsény SK: Horváth Br. - Pulai (Kubinszki, 86.), Pintér G., Szücs M., Okos - Vágner (Pintér, 13.), Horváth F., Sárközi R., Tóth H. - Schiszler, Orsós M. (Borbás, 80.), edző: Lizák Zsolt
Az őcsényiek kérésére egy nappal a felnőtt mérkőzés után került sor az ifjúságiak találkozójára, meg is érkeztek a vendégek és kezdőjük 7 (!) helyen egyezett meg az előző napon játszó felnőtt csapatukkal, míg együttesünkben nem léptek pályára a korosztályba még beleférő, de felnőtt kerethez tartozó játékosok. Ez azért alapvetően meghatározta az erőviszonyokat, így fel volt adva a lecke a fiatalok számára. A mérkőzés őcsényi lehetőségekkel indult, Takács Adrián révén mégis együttesünk került előnybe közel 20 perc után (1-0). Bő félóra elteltével két gyors góllal fordítottak a vendégek (1-2) és ugyan Feiszthammer lábában ott volt az egyenlítés lehetősége a szünet előtt, a helyzetek alapján megérdemelt volt vendég előny. A fordulást követően gólerősebbé vált az Őcsény játéka, igaz többször hazai közreműködés, hiba is kellett hozzá. Csapatunkat Bece Tibor két gyönyörű gólja tartotta meccsben és elpuskáztunk egy-egy ordító helyzetet is, de ugyanez elmondható volt a túloldalon is. Végül megérdemelt őcsényi győzelem született a találkozón, melyen együttesünktől jóval koncentráltabb játékra lett volna szükség egy esetleges bravúrhoz, főleg hogy míg nálunk a második félidőben minden játékos, a fiatalokat is beleértve elég sok játékidőt kapott, addig az eleve hét előző nap felnőtt meccsen szereplő játékossal pályára lépő vendégeknél a fiatalok perceket kaptak a padról. Ehhez mi sportszerűségből hozzájárultunk, a sikerükhöz gratulálunk, más kérdés, hogy jól van-e ez így, dehát lelkük rajta.