SPORTCENTRUM Bonyhád
Családi pihenőparkMozdulj Bonyhád!

BRUSZTOS GYŐZELEM!

2022. október 6. Bonyhád-Börzsöny SE
Nehéz körülmények között nyert magabiztosan felnőtt csapatunk, fiataljainknak ezúttal nem volt szerencséje
Bonyhád-Börzsöny SE - Kisdorogi FC 4-0 (1-0)
BBSE IFI - Kisdorog IFI 1-2 (0-1)
A rengeteg eső miatt jócskán felázott pálya várta a csapatokat, így a játékosoknak a körülményekkel is meg kellett küzdeniük ezúttal. Felnőtt együttesünk a kissé tartalékos vendégekkel szemben igyekezett fölénybe kerülni, de nem meglepő módon igazán szép játékról nem beszélhettünk ezúttal. Pechár Csaba viszont ezzel ellentétben gyönyörűen lőtte ki a tizanhatoson kívülről a hosszú felsőt, mellyel vezetést szereztünk a 11. percben (1-0). A szünetig kevés további lehetőséget jegyezhettünk fel, amihez a pálya talaján kívül a jól záró védelmek is nagyban hozzájárultak. A folytatásban is szorgalmasan gyűrték egymást a felek, míg az 57. percben Pechár duplázta meg góljainat számát és egyben az előnyünket is (2-0). A kisdorogiak becsülettel küzdöttek a szépítésért, de nem nagyon találták a rést a védelmünkön és a találkozó végére jócskán el is fáradtak, melyet a hosszabb cseresorral bíró csapatunk ki is használt. Előbb Bece Tibor döntötte végleg a mérkőzést a 85. perben (3-0), majd Buzás Tamás is betalált, beállítva a végeredményt a lefújás előtt (4-0), így magabiztos sikert arattunk.
Az ifjúságiak rangadóján a helyzeteit jobban kihasználó Kisdorog szerezte meg a három pontot. Fiataljaink nagyot küzdöttek ezúttal is, de a kihagyott ziccerek, főleg az első játékrészben sokba kerültek végül, mert a vendégek igen szervezett játékkal őrizték meg előnyüket a végéig, így ők örülhettek.