Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozása és statisztikai adatok gyűjtése érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
Közérdekű adatok
legjobb játékos: Sütő Endre (Szésza 2020 Kft.)
legjobb kapus: Győrfi Bálint (Szésza 2020 Kft.)
gólkirály: Wirth Dániel (BBFC Bever Name) 6 gól
Elődöntők: BBFC Bever Name-Erni FC 1-0
Szésza 2020 Kft.-Ala Cool 1-0
A Bonyhádi Sportcentrum szervezésében immár XXIII. alkalommal rendezték meg a Bajnokok Tornáját a Bonyhád Városi Sportcsarnokban. A BBFC Bever Name sorozatban háromszor nyerte meg a kupát az elmúlt években, így végleg elvitte a vándorserleget, illetve Szász Dávid gárdája egy sikerre került a rekordbajnok, négyszeres győztes Sipos FC-hez. Az új vándorserlegért tíz csapat indult csatába. Az A. csoportban az Ala Cool mind a négy mérkőzését megnyerte, mögöttük KisDankó és a Kakasd SE jutott még tovább. A B. csoportban nagy meglepetésre az Erni FC zárt az élen, megelőzve a címvédőt és a Szésza 2020 együttesét is. A vigaszágon a Szésza 2020 és a KisDankó végletekig kiélezett derbit játszott, végül előbbi örülhetett, míg a Bever Name a Kakasdot gyűrte le nagy csatában. Az elődöntőben előbb a Szésza 2020 az addig százszázalékos Ala Cool ellen, míg a BBFC Bever Name az Erni FC-vel szemben tudott nyerni egyetlen gólos meccsen, óriási küzdelem után. A két korábbi csoportelső játszotta a bronzmeccset, melyen az Ala Cool legyőzte a torna meglepetéscsapatát. A döntőben a kezdeti tapogatózások után a torna legjobb játékosának választott Sütő Endre bombagóljával szerzett vezetést a Szésza. A BBFC Bever Name ezután mindent megpróbált, az utolsó 5 percre még a kapust is lehozták, rengeteg helyzetet dolgoztak ki, de a legjobb kapus díjat kiérdemlő Győrfi Bálintnak ezúttal nem lehetett gólt rúgni. A tornagyőzelemhez így elég volt egy bombagól, Székely Szabolcs együttese ezen a tornán első sikerét aratta és ők vihették haza az új vándorserleget.