Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozása és statisztikai adatok gyűjtése érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
Közérdekű adatok
Varga Balázs vezetőedző értékelése és várakozásai a balatonlellei sikert követően, a Siófok elleni hazai találkozó előtt:
"Örülünk a győzelemnek, gratulálok a csapatnak az újabb sikerhez. Az első félidőben jól kezdtünk, több lehetőségünk is volt, de nem tudtuk lezárni a mérkőzést, a helyzetkihasználás jelentette a legnagyobb hiányosságot. Játékban nem hoztuk a megszokott szintet, ugyanakkor megvoltak az esélyeink a találkozó lezárására. A folytatásban egy erős periódust követően kiegyenlítettebb lett a játék, az előnyt azonban végig kontroll alatt tartottuk, védekezésben stabilak voltunk, így megérdemelten szereztük meg a három pontot."
"A következő ellenfelünk a Siófok lesz, amely a nyári átalakulás után az ősz második felére sokkal szervezettebb és kompaktabb csapattá vált. Hasonlóan nehéz mérkőzésre számítok, mint Balatonlellén, hiszen ellenfelünk mélyen védekezik, várhatóan felállt védelem ellen kell futballoznunk. Meghatározó lesz, hogy mikor tudunk gólt szerezni, illetve mennyire marad stabil a védekezésünk. A héten a támadójáték variációin dolgozunk, hogy minél hamarabb eredményesek legyünk."
"Hazai pályán a három pont megszerzése a cél. A csapat karaktere erősödött a téli időszakban, tavasszal három mérkőzésből kettőt kapott gól nélkül hoztunk le, és bízom benne, hogy ezt a stabilitást a Siófok ellen is meg tudjuk tartani. Ha ez sikerül, jó esélyünk van a győzelemre, de ezúttal is kulcsfontosságú lesz a helyzetkihasználás."
Vasárnap 14 órakor kezdünk a Siófok ellen itthon, hajrá Majos!